Czas płynie jak szalony. Dopiero co świętowaliśmy z naszym Festiwalem dobrą muzyką w listopadzie, a tu już mija nam styczeń całkiem nowego, 2023 roku. Jak mają się Wasze noworoczne postanowienia? My postanowiliśmy zajrzeć do naszych Laureatów z 2022 roku i sprawdzić, co u nich słychać, dosłownie i w przenośni.

Ruina Bar 

Zwycięzcy zeszłorocznego konkursu, zespół Ruina Bar, jeszcze w grudniu opublikowali klip do singla Let me die, o którym piszą na swoim profilu na Facebooku: “To piosenka o smutku i bólu, który odbiera chęć życia, ale przede wszystkim o sile miłości i więziach, które pozwalają nam przetrwać nawet najciemniejsze noce”. Teledysk znajdziecie na kanale YouTube grupy

Grupa ma już na swoim koncie płytę Tango na tłuczone talerze. Trzymamy kciuki za kolejną!

A na bieżąco możecie śledzić artystów na ich koncie na Facebooku: Ruina Bar Band.

Mariusz Oziu Orzechowski

Zdobywca wyróżnienia za utwór Niekołysanka, Mariusz Oziu Orzechowski, w dniu powstania tego wpisu, 27.01.2023 r., świętował premierę swojej poetyckiej książki ZMYŚLIKI.

Autorowi gratulujemy debiutu książkowego i życzymy kolejnych publikacji. 

Mariusz Orzechowski prowadzi także muzykoterapię kamertonową, więc zapraszamy na jego profile społecznościowe także po informacje z tej dziedziny. Zacznijcie na stronie facebookowej: Mariusz Oziu Orzechowski.

Wieża Bajzel

Wyróżniona w naszym konkursie piosenka zespołu Wieża Bajzel, Warszawiocha, znalazła się na składance Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic ’22. Ten sam utwór bierze udział w Warszawskim Plebiscycie Muzycznym, podsumowującym 2022 rok. Głosy można oddawać do końca stycznia 2023 roku, na stronie warsawtribute.pl

A jeśli sami chcecie trzymać rękę na pulsie bujnego życia muzycznego grupy, odwiedźcie profil na Facebooku: Wieża Bajzel.

Ranko Ukulele

W naszym konkursie wygrała Nagrodę Internautów za utwór W tramwaju. Artystka karmi swoich słuchaczy dźwiękami już jakiś czas, ale dopiero niedawno nakarmiła ich zbiorowo Rosołem. Piosenka o takim tytule niedawno zagościła na kanale YouTube Ranko Ukulele, z gastronomicznym przesłaniem pełnym miłości. Tekst piosenki został napisany na czacie wraz z Internautami, według ich sugestii.

W lutym Ranko Ukulele wystąpi gościnnie wraz z Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn w dwóch koncertach ich walentynkowej trasy koncertowej w polskich miastach: 11.02 o 19.30 we Wrocławiu i 14.02 o 19.30 w Krakowie. 

Więcej nowych informacji o Ranko Ukulele znajdziecie na profilu na Facebooku: Ranko Ukulele.

Zachęcamy Was, Drodzy Czytelnicy, do śledzenia naszych kandydatów w ich miejscach w sieci i mocnego trzymania kciuków za ich kolejne sukcesy, co robimy i my. 

Dodaj komentarz

  • 2009
  • 2010
  • 2011_1
  • 2011_2
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2015
  • 2018 - Koncert Finałowy
  • 2018 - Recital Łukasza Jemioła