Jesteśmy w połowie lutego 2024 roku. Przedwiośnie powoli zaczyna pukać nam do okien, a na trawnikach pojawiają się już pierwsze przebiśniegi. To znakomite warunki, aby odwiedzić naszych Laureatów z poprzedniego roku i sprawdzić, co też u nich słychać – dosłownie i w przenośni.

Bartek Kulik & Późne Lato

W styczniu Bartek Kulik w wersji akustycznej pojawił się na wydarzeniu Fundacji Inicjatyw Artystyczno-Turystycznych PASKUDOFONIA w Gliwicach. Grupa w pełnym składzie odwiedziła także Warszawę 16 stycznia.

Artyści nie zaniedbują także lokalnej publiczności – w lutym wystąpili w ramach toruńskich Tajnych Komplet.

Informacje o przyszłych wydarzeniach grupy znajdziecie na jej facebookowym profilu: Późne Lato.

Anna Rzeka

Jeśli i Was, tak jak nasze zeszłoroczne Jury, urzekł utwór Anny Rzeki, Księżycu mój, mogliście posłuchać opowieści autorki o tej piosence w audycji Hanki Wójciak Dobry Wieczór w Radiu Kraków, w ramach październikowego Wieczoru Singli. Audycję znajdziecie na stronie radia.

Artystkę można było spotkać także w trakcie listopadowej konferencji Tak Brzmi Miasto.

Na bieżąco możecie śledzić muzyczne poczynania Anny Rzeki na jej stronie facebookowej: Anna Rzeka.

Niesłuchowski

Niesłuchowski niezbyt często dzieli się informacjami na temat swoich działań, sądząc jednak po jego dotychczasowych muzycznych dokonaniach – nie spoczywa na laurach. Jego uwagę skupiają rozmaite projekty około-muzyczne. Jeszcze w październiku supportował grupę Poluzjanci w Warszawskim klubie Palladium.

Jeśli chcielibyście zajrzeć czasem do artysty w odwiedziny, zerknijcie na jego profil: Niesłuchowski.

Przedwieczór

Internautów w czasie konkursowego głosowania 2023 zauroczył utwór grupy Przedwieczór, Hej.

Jeśli chcielibyście posłuchać go na żywo, zespół daje Wam sporo takich możliwości. Najbliższe grania grupy zaplanowano na 24.02 w Qba Pub (Otwock); 22.03, Wieczór poezji (Wiązowna) i 13.04 w Galeria Projekt Cafe (Warszawa).

W styczniu grupa zagrała w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a 14 lutego artyści wystąpili gościnnie z Orkiestrą Dętą Miasta Mińsk Mazowiecki.

Warto zaglądać na profil grupy, aby na bieżąco móc śledzić jej muzyczne plany: Przedwieczór.

Mamy nadzieję, że spotkacie na swojej drodze naszych Laureatów – życzymy Wam takich spotkań jak najwięcej, zwłaszcza teraz, gdy zbliżają się cieplejsze dni.

Dodaj komentarz

  • 2009
  • 2010
  • 2011_1
  • 2011_2
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2015
  • 2018 - Koncert Finałowy
  • 2018 - Recital Łukasza Jemioła