2007

plak_zimowy

Koncert Zimowy Anna Treter i goście
15.12.2007 godz. 19.00
Teatr Laki, Maski i Aktora „Groteska”, ul. Skarbowa 2, Kraków

W koncercie zatytułowanym Koncert Zimowy zaśpiewane zostały specjalnie na tę okazję przygotowane piosenki autorskie jak i utwory cenionych poetów i kompozytorów. Chcieliśmy zaproszonych na koncert gości przenieść w magiczny świat lirycznego słowa i nastrojowej muzyki, a pomogli nam w tym artyści, których uważamy za czołowych przedstawicieli tego nurtu. W koncercie udział wzięli:                                Robert Kasprzycki – autor, kompozytor, wokalista. Wybitny pieśniarz i twórca, który dla młodych jest wzorem i przykładem nieustępliwego kroczenia po raz obranej drodze artystycznej.
Tadeusz Krok – twórca niebanalny i wartościowy, którego pieśni wzruszają i dotykają czułych stron naszej rzeczywistości.
Tomasz Mars – Młody artysta, który oprócz swoich talentów wokalnych przedstawi także swoje umiejętności konferansjerskie.
Magda Wrani – Stachowska – bardzo młoda wokalistka, zeszłoroczna podopieczna Piosenkarki, a obecnie studentka PWST w Krakowie.
Zespół pięciu krakowskich muzyków, którzy w ubiegłym roku uczestnicząc w spotkaniach Piosenkarni służyli swoją wiedza i doświadczeniem.
Kwartet smyczkowy stworzony dla potrzeb koncertu, składający się z młodych wybitnie uzdolnionych wiolinistów.
W czasie koncertu opowiedzieliśmy o celach fundacji, a także zachęcaiśmy zaproszonych, znaczących dla naszego regionu gości, do współuczestniczenia w działaniach na rzecz promocji wartościowej działalności artystycznej.
Koncert osnuty na tematyce zimy i świąt był wspaniałym wydarzeniem na mapie kulturalnej naszego miasta.


Koncert Zimowy Anna Treter i goście
27 stycznia 2007
Studio im. Agnieszki Osieckiej, Warszawa

W koncercie zaśpiewane zostały specjalnie na tę okazję przygotowane piosenki autorskie jak i utwory cenionych poetów i kompozytorów. Zaproszenie do udziału w koncercie przyjęli:

Robert Kasprzycki – autor, kompozytor, wokalista. Wybitny pieśniarz i twórca, który dla młodych jest wzorem i przykładem nieustępliwego kroczenia po raz obranej drodze artystycznej.
Joanna Pawlikowska – młoda wokalistka, współpracująca z Zespołem Afera Band Krzysztofa Szmydtke.
Magda Wrani – Stachowska – bardzo młoda wokalistka, zeszłoroczna podopieczna Piosenkarki, a obecnie studentka PWST w Krakowie.


 

  • 2009
  • 2010
  • 2011_1
  • 2011_2
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2015
  • 2018 - Koncert Finałowy
  • 2018 - Recital Łukasza Jemioła